.: Ad:.

16 maja 2011

Tapeta "Skróty klawiszowe Unity"

Witam!
Startuje ze swoim nowym blogiem. Mam nadzieję, że znajdę czas na jego rozwój i utrzymanie. Mam też nadzieje, że znajdę liczne grono stałych bywalców. Blog jest przeznaczony dla użytkowników Ubuntu, którzy cenią sobie wygodę i jakość płynącą ze stosowania Linuxa na co dzień, słowem dla zwykłego użytkownika, który chce się dowiedzieć czegoś ciekawego o swoim systemie.


Pierwszy wpis dotyczy kustomizacji tapetki w naszym systemie.
Jak pewnie zauważyli niektórzy z Was, od czasu do czasu pojawiają się tapety z "wtopionymi" ściągami dotyczącymi korzystania z systemu. W związku z tym, iż od niedawna mamy do czynienia z rzeczą dość nową, czyli z interfejsem Unity, postanowiłem przygotować swoją wersję takowej tapety na pulpit.

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu możliwe jest uzyskanie całkiem ciekawych efektów. Całość można pobrać w paczce *.zip zawierającej pliki projektu dla GIMP-a, co powinno umożliwić samodzielne dostosowanie szczegółów wyglądu ostatecznego. Zachęcam do eksperymentowania, gdyż jak wiadomo najwięcej satysfakcji sprawia nam coś co wykonamy sami.
DOWNLOAD: Kliknij aby przejść na stronę autora.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz